„Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa.”
Alfons Toussenel

           Nasza wielka pasja do psów małych ras rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy nasze serce skradła maleńka samiczka Yorka – Sissi. To przez nią wspólnie rozkochaliśmy się w Yorkshire Terrierach, ich zaczepnym charakterku, oddanym, małym serduszku, no i oczywiście w wymagającym pielęgnacji włosie. Dzięki niej zdecydowaliśmy się również na założenie małej, przydomowej hodowli psów rasowych, Koral FCI. Dzisiaj zajmujemy się hodowlą głównie Yorkshire Terrierów i Maltańczyków. Wraz z pojawieniem się Sissi dołączyliśmy do Związku Kynologicznego w Polsce (jesteśmy jego członkiem od 2004 roku) i przez te wszystkie lata zbieraliśmy wiedzę niezbędną hodowcom do jak najlepszej pielęgnacji sierści psów wystawowych.

     Pieski z naszej hodowli mogą pochwalić się licznymi sukcesami wystawowymi i zawsze dobrym przygotowaniem do nich, za co byliśmy niejednokrotnie chwaleni przez sędziów na ringu. Dzięki długim latom pracy ze zwierzętami nabyliśmy odpowiedniego doświadczenia w strzyżeniu i kontakcie z nimi. Wiemy, co zrobić, by czworonożni pupile czuli się dobrze i nie stresowali się podczas strzyżenia. Znamy „psią mowę”, w końcu psy obecne są w naszym życiu niemal od zawsze. Cały sekret leży w tym, aby do każdego zwierzęcia podejść indywidualnie, gdyż pies to prawie że człowiek, tylko na czterech łapach.

           Zajmowanie się psami i strzyżenie ich to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Nie stoimy w miejscu, wciąż poszerzamy naszą wiedzę i doszkalamy się na kursach groomerskich, które organizowane są w różnych zakątkach Polski.

Decydując się więc na  powierzenie nam swojego psa,  masz pewność,  że trafi on w dobre  ręce.

Marzena i Grzegorz Gibas